KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12254132
nr 1225 4132
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Kyrka, 53x37
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:50:17
100 kr
200 kr